top of page

                                    

Najdete nás v pražském Karlíně, uprostřed městského bloku s vysokým komínem. Dávno se zde pod vedením legendárního Františka Křižíka nevyrábí elektrický proud pro karlínské tramvaje. Pod střechou bývalé městské elektrárny pracujeme již skoro jednu dekádu my - tým architektů a projektantů – KARLÍNBLOK.

 

Hlavní náplní naší práce je tvůrčí přemýšlení a nalézání optimální podoby exteriéru a interiéru staveb ke spokojenosti našich klientů. Urbanismus, architektura, interiér – koncept, celek i detail - to je stručný popis a souhrn našich odborností. 

 

Nevíme a ani nepátráme, kde přesně leží hranice mezi architektonickým a ryze technickým přístupem k práci. Chápeme, že výsledek musí splnit všechny technické i estetické nároky. Proto vždy synchronizujeme práci architektů, techniků a projektantů, abychom přecházeli technickým komplikacím i časovým prodlevám.

 

Chceme být pro naše klienty architektonickým a technickým garantem a někdy i oponentem jejich rozhodnutí. Našim cílem je pomáhat vzniku životního prostředí, které je maximálně přátelské k přírodě a kontextuální ke svému okolí. Jaké jsou výsledky našeho snažení můžete posoudit sami.

bottom of page